Oğul Gülman ajan tuttu

 

Feryal-Kemal Gülman çiftinin boşanma davasında ilginç gelişme… Babasının servetini korumak isteyen Lemi Gülman, çareyi eski MİT ajanı Yavuz Ataç’la anlaşmakta buldu.

 

Cemiyetin popüler çifti Kemal-Feryal Gülman’ın boşanma davası iyice yılan hikâyesine döndü. İddialara göre; 83 yaşındaki Kemal Gülman, kendisinden 60 yaş küçük sevgilisi Tuluğ Bolverdi ile aşk yaşamaya başlayınca eşi Feryal Gülman soluğu mahkemede aldı. Ancak ortadaki servet davanın seyrini değiştirdi. Feryal Gülman, aylık 200 bin TL nafaka ile 200 milyon TL tazminat talep etti.

Türkiye'nin konuştuğu dava sürerken ortaya yeni bir iddia atıldı. Buna göre, Tuluğ Bolverdi'nin babası Erdal Bolverdi, "Kemal Gülman lehine ilişkisi yoktur" diye ifade vermesi karşılığında Kemal Gülman'dan Boğaz'da villa istedi. Şaşkına dönen Lemi Gülman da boş durmadı; servetin elinden alınıp alınmadığının ortaya çıkarılması için, emekli MİT'çi Yavuz Ataç'ın kapısını çaldı.

Ataç, ilk olarak Kemal Gülman ile ilgili aşk iddialarının odağındaki isim Tuluğ Bolverdi ve babasını araştırmaya başladı. Şimdi, Kemal Gülman ve oğlu Lemi Gülman, ünlü eski MİT mensubunun araştırmalardan gelecek bilgileri heyecanla ve merakla bekliyor. 

 
 
 
1 2 3