Kenan İmirzalıoğlu Türkan Şoray'ı Üzdü mü?

 

Kenan İmirzalıoğlu,Türkan Şoray'a Dönüş Yapmadı mı?

 

Kenan İmirzalıoğlu Türkan Şoray'ı üzdü

Şu günlerde Sinem Kobal ile yaşadığı aşkla gündeme gelen, 15 Haziran'da 3 sezondur başrolünü oynadığı Karadayı dizisi final yapan Kenan İmirzalıoğlu'na Türkan Şoray, yeni filmi "Eski Köye Yeni Adet" için rol teklif etti.

 

Türkan Şoray, 24 yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturacağı film için seyircilere özel bir sürpriz yapmak istedi. Şoray, kızı Yağmur Ünal'ın da ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayacağı film için Kenan İmirzalıoğlu'na konuk oyuncu olması için haber gönderdi. Bir genelevin kapanmasının ardından orada bulunan kadınların yakınlardaki köye sığınma hikayesinin anlatılacağı filmde, Yağmur Ünal da bir hayat kadınını oynayacak. Filmde Yağmur Ünal'ın hayalindeki sevgilisinin düşünü kurduğu kısa bir sahne için Şoray, Kenan İmirzalıoğlu'nu düşündü. Ancak İmirzalıoğlu Şoray'a henüz dönüş yapmadı.

Öte yandan Türkan Şoray, çekimler için Muğla'ya gitti. Önceki ay Muğla'nın bir köyünü çok beğenen ve seti oraya kurmaya karar veren Şoray, filmde çok sayıda başarılı ismi buluşturuyor. Bu isimlerden biri de Muhteşem Yüzyıl'da Daye Hatun'u canlandıran Sema Keçik olacak. 28 Haziran'da 70 yaşına giren Şoray, film için Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan 500 bin TL destek kredisi aldı.

Kaynak:Mynet

 
 
 
1 2 3