Gülşen Ajda'yı hoplatacak

 

Güzelliği ve sesi ile bir çok kesimi etkileyen Gülşen, Ajda Pekkan'ı hoplatacak. Ajda Pekkan geçtiğimiz aylarda vermiş olduğu bir ropörtajında "Gülşen beni hoplatıyor" demişti. Bu lafını unutmayan popçu Gülşen ise "Gülşen Ajdayı nasıl hoplatacak göreceksiniz" diye adeta meydan okudu.

 
Türkiye'nin en büyük kış festivali olan Arçelik Winterfest 'te sahne alan Gülşen binlerce üniversiteliye unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Ünlü sanatçı, bu yıl 19'su düzenlenen festivale özel hazırladığı repertuarı ve sahne şovuyla kendisini dinlemeye gelen konuklara görsel bir şölen ve müzik ziyafeti yaşattı.
 
 Uludağ’da gerçekleşen zorlu hava şartları nedeniyle gelirken 3 araç değiştirdiğini belirten Gülşen en sonunda kar motoru ile ulaşım sağladı.
 
8 saat süren zorlu yolculuğun sonunda sahneye çıkan ünlü pop sanatçısı Gülşen, 2, 5 saat boyunca sahnede kaldı.
 
Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gülşen bomba gibi açıklamalarda bulundu...
Ajda Pekkan’ın albümünün çıkış şarkısının kendi imzasını taşıdığını söyleyen güzel sanatçı“ Ajda nasıl hoplar göreceksiniz” diyerek şarkı ile ilgili ipucu verdi. 
Mart ayında çıkartacağı kendi albümünde ise sadece fanlarına özel bir şarkı yaptığını belirten Gülşen “sevenlerim için her şeye değer” dedi.
 
 
 
1 2 3