Kim, Mertleri karştırdı

 

Kim Kardashian, Türk fotoğraf sanatçısı Mert Alaş’la çektiği selfie’yi yanlış hesaba gönderince Adanalı Mert’in takipçileri arttı.

 

Ermeni asıllı TV yıldızı Kim Kardashian, dünyanın en güzel kadınlarını görüntüleyen ünlü Türk fotoğraf sanatçısı Mert Alaş ile çektirdiği fotoğrafı Twitter hesabında, 28 milyon 444 bin takipçisiyle paylaştı. Fotoğraf bir günde 881 retweet alırken, 4 bin 600 kişi ise favorilerine yükledi. Kardashian, paylaştığı fotoğrafı, Türk fotoğrafçı sanıp @mertalas adlı bir adrese daha gönderdi. Ancak gönderdiği adres, Mert Alas adlı Adanalı bir gence aitti. Bu yanlışlık nedeniyle Adanalı gencin takipçi sayısı arttı.

Kardashian'a "I love you baby" yazan gencin dünya genelinde birçok takipçisi oldu. Yapılan yanlışlıktan dolayı mutlu olan Adanalı gencin arkadaşları da anda ünlü olan büyük ilgi gösterdi. Daha önce de ABD'li şarkıcı Miley Cyrus, dergi pozlarını çeken Mert Alaş'a Twitter'da teşekkür etmiş ama o da Mert'leri karıştırarak yine Adanalı Mert'i meşhur etmişti. Fanatik Adanasporlu olan gencin takipçi sayısı 650'yi geçti.

 
 
 
1 2 3