Ajax’lı Dusan Tadic’e meskeninin önünde saldırı! Oysaki iki gün önce…

Hollanda kadrolarından Ajax’ın yıldız futbolcusu Dusan Tadic’in, geçtiğimiz ay silahlı iki kişinin saldırısına uğradığı ortaya çıktı. Öte yandan, saldırganların olaydan iki gün evvel de Tadic’in konutuna kurye kılığında girmeye çalıştığı öğrenildi.

Ajax’ın Sırp yıldızı Dusan Tadic’le ilgili şok bir gerçek gün yüzüne çıktı. Hollanda basını, yıldız futbolcunun konutunun önünde iki silahlı soyguncunun saldırısına uğradığını yazdı.

Hollanda gazetesi De Telegraaf’ın haberine nazaran, dehşetli olay 28 Temmuz gece yarısından sonra meydana geldi. Aracıyla meskenine gelen Tadic, kask takan iki silahlı adamın kendisine hakikat geldiğini fark edince bir şeylerin zıt gittiğini anladı.

Hemen olay yerinden uzaklaşamaya çalışan Tadic, soyguncuların fizikî saldırısına uğradı. Sırp haber ajansı Espreso’ya nazaran; saldırganlardan birini etkisiz hale getiren Tadic, daha sonra yakındaki bir restorana kaçmayı başardı ve soyguncular da bir scooter’a binerek olay yerinden uzaklaştı.

Tadic’in üstündeki kıyafetleri yırtılırken, elinden hafif biçimde yaralandığı öğrenildi. De Telegraaf, silahlı soyuncuların yıldız futbolcunun saatini çalmak için teşebbüste bulunduğunu yazdı.

EŞİ ŞÜPHELENİP KAPIYI AÇMADI

Ayrıca soygun teşebbüsünden evvelki günlerde kasklı iki adamın pizza kuryesi üzere davranarak Tadic’in konutunun zilini çaldığı da tezler ortasında. O sırada Tadic’in meskende olmadığı ve eşinin de durumdan şüphelendiği için kapıyı açmadığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.