Beşiktaş’tan transfer harekatı!

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael‘in dört maçta 10 puan toplayarak ekibini liderlik koltuğuna taşıması, siyah-beyazlı idaresi bir oldukça memnun etti. Bilhassa oynanan maçların birinci yarılarındaki futboluyla adeta mest olan Beşiktaş idaresi, Fransız teknik yöneticinin elini daha da güçlendirmek istiyor.

MONTERO VE BOYD YOLCU

Milliyet’in haberine nazaran, transfer periyodunun son günlerine giren siyah-beyazlılar, bir sağ stoper ve bir de her iki kanatta oynayabilecek bir oyuncu transfer etmeye çalışacak. Bunun için evvel gruptan iki yabancı göndermek için kolları sıvayan Beşiktaş idaresi, Francisco Montero ve Tyler Boyd ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

İlk yarıdaki futbolun ikinci devrede de devam etmesi için yedek kulübesini güçlendirecek olan idare, geçtiğimiz dönem başlatılan planlamanın işlemesinden de çok şad… Menajerlere dayalı bir sistem yerine, büsbütün kulübün kendi departmanlarının çalışması sonucu bir teknik heyet ve takım oluşturan siyah-beyazlılar, sonuna kadar bu yapının gerisinde duracak.

Öncelikle futbolcuların maaşlarını vaktinde ödeyerek teknik yönetici Valerien Ismael’e problemsiz bir kadro vermek isteyen idare, bunun dışındaki tüm hususlarda da teknik heyete dayanak verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.