Ece Erken, tehdit bildirilerine karşı muhafazasız gezdiğini söyledi

Ünlü sunucu Ece Erken, 2021 yılının Haziran ayında dünyaevine girdiği avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu geçtiğimiz ocak ayında kaybetti.

Eşini kaybetmenin acısıyla sancılı periyotlardan geçen Erken, daha kendine gelemeden eşinin ağabeyi tarafından tehdit almaya başladı.

‘Miras’ konusunda tehdit bildirileri alan Erken, kendisine atılan iletileri ise 2.9 milyonluk toplumsal medya hesabından ifşa etti.

“Abdestimden kuşkum yok”

Kayınbiraderi ile yaşadığı olayı “Sen kardeşinin mallarına çökmüşsün, katillerin peşine 1 saniye düşmemişsin. Benim abdestimden kuşkum yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak ne üzülüyordur… Ben hepinize tek başımız yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim badire yok.” formuyla tabir eden Erken, tansiyon sonrasında ise eşinin mirasından çekildiğini açıklamıştı.

Tüm yaşananlar sonrasında oğlu ile moral tatiline çıkıp burada da reaksiyon alan Ece Erken, evvelki gün Etiler’deki alışveriş merkezinde görüntülendi.

“Konu ilgili makamlarda”

Ünlü sunucu, Celal Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili sorulara “Konu ilgili makamlarda. Bu bahis ile konuşmak istemiyorum.” sözlerini kullandı.

“Korumasız geziyorum”

Bir öteki yandan Ece Erken, tüm tehditlere karşı muhafazasız gezdiğini, kimseden korkmadığını lisana getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.