Gülşen berbat hakareti affetmedi! İşte mahkemeden ‘Söylemezsem Olmaz’ kararı

Son devirlerde magazin gündeminden düşmeyen müzikçi Gülşen sahne kıyafetlerinden ötürü çok sayıda tenkidin odağında oldu. Giydiği kıyafetler ve sahne gösterileriyle dikkat çeke Gülşen’e her sabah Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali tarafından ağır tenkitlere uğradı. Kendisine striptizci diyen 3’lü hakkında şikayetçi olan Gülşen’in şikayetine mahkemeden bakın ne karar çıktı?

SAHNE GÖSTERİLERİ VE KIYAFETLERİNDEN ÖTÜRÜ AĞIR ELEŞTİRİ

46 yaşındaki Gülşen, son vakitlerde sahne ve kıyafetleriyle sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Giydiği enteresan kıyafetlerle dikkatleri üzerine çeken Gülşen’e beğeniler kadar tenkitler de gelmeye devam ediyor. Tenkit yapanlar ortasında Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali de var. Yayında Gülşen hakkında ağız kelamlar sarf eden 3 yorumcu için Gülşen şikayetçi olmuştu.

O HAKARETLER İÇİN MUHAFAZA CÜRÜM DUYURUSUNDA BULUNDU

Kendisine yöneltilen, ‘Striptizci, Müstehcen mecmuaların kapan yıldızı, cinselliği ile tutunmaya çalışıyor’ ağır tenkitleri affetmeyen Gülşen, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına hata duyurusunda bulundu. Şikayet dilekçesinde ise ünlü bir sanatçı olduğunu sahne kıyafetlerinin konuşulmasının son derece olağan olduğu ve yorumların ise ölçüsüz ve hakaret dolu olduğunu belirtti.

ŞİKAYETTEN MUHAFAZA KARARI ÇIKTI

Ünlü müzikçi, Aile Mahkemesine başvurarak şikâyet ettiği sunucuların kendisi hakkında yorum yapmaması için müdafaa kararı aldırdığını kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.