Issız Adam’ın Alper’i Cemal Hünal’dan şaşırtan itiraf! Bu kelamlar Çağan Irmak’ı kızdırabilir

Dün akşam Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programına konuk olan Cemal hünal 2008 yılında gişe rekorları kıran Issız Adam sineması ile ilgili herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.Açıklamanın akabinde birçok kişi bahis hakkındaki ayrıntıları araştırmaya başladı. İşte Cemal Hünal’ın o açıklaması…

OYUNCULUK YAPMAK İSTEMİYORUM

Dün akşam ekranlara gelen ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programında konuk olan oyuncu Cemal Hünal kendi ile ilgili ayrıntıları paylaştı. 3 yaşında ne yapacağız sorulduğunda öykü anlatacağım karşılığını veren Cemal Hünal, 13 yaşında tiyatro ile tanıştığını söz etti. 17 yaşında ise setleri adım atan Hünal, gayesinin oyunculuk olmadığını, direktörlük ve müelliflik yapmak istediğini tabir etti. Kardeşiyle birlikte ortak çizgi sinema şirketi kurduğunu vurgulayan Cemal Hünal, bir yandan setlerde çalışırken bir yandan da dublörlük yaptığını belirtti.


ULAK SİNEMASI İLE KARE YERİ DEĞİŞTİ

Kariyerindeki dönüm noktası hakkında açıklama yapan Cemal Hünal, 2008 üretimi Ulak sinemasında nasıl rol aldığını paylaştı. Hünal, “Ulak sinemasında Ehil Dikinciler’in alt dublörüydüm, birden rolü kaptım. Birinci rolüm kıssanın içerisindeki masalsı karakterdi. O periyot Nişantaşı’nda restoran çalıştırıyordum. Ulak’tan sonra sinemanın direktörü Çağan Irmak’ı restorana davet ettim. ‘Issız Adam’dan bahsetti bana. Daha senaryoyu yazmamıştı lakin restoranda sahne sahne anlattı. ‘Bu sinemada oynar mısın?’ diye sordu, ‘Evet’ dedim. Birden kendimi sette buldum” diye konuştu.


ISSIZ ADAM SİNEMASI İLE İLGİLİ İTİRAFTA BULUNDU

Çağan Irmak imzalı Issız Adam sineması vizyona girmesiyle gişe rekorları kırdı. Sinema hakkında söylediği sözlerler dikkat çeken Cemal Hünal’ın kelamlarını duyanlar ziyadesiyle şaşırdı. Çağan Irmak’ın sinemadan bu başarıyı beklemediğini tabir eden Cemal Hünal, Irmak’ın söylediklerini ifşa etti. Çağan Irmak’ın ‘İnşallah şu sineması 350 bin kişi izler de Mustafa Bey’in parasını çıkaralım’ dediğini aktaran Hünal, soruyu kendisine yönelttiğinde ise 1.5 milyon kişi izler yanıtını verdiğini tabir etti. Bu cevap karşısında Çağan Irmak’ın gülmekten sandalyeden düştüğünü belirten Cemal Hünal, sinemanın gişede 4 milyona yakın izlendiğini vurguladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.