İstanbul’da birtakım yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Valiliği, 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü’nde Saraçhane’de düzenlenecek anma programı hasebiyle kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya nazaran, bugün program bitimine kadar İtfaiye Caddesi, İtfaiye ile Haydar Beyefendi caddeleri ortasında kalan Büyük Karaman Caddesi trafiğe kapatılacak.

Alternatif yol olarak belirlenen Fevzipaşa Caddesi ile Macar Kardeşler Caddesi saat 13.00’e, Atatürk Bulvarı ise saat 17.00’ye kadar açık olacak.

Saat 13.00’ten program bitimine kadar Vezneciler Caddesi, (Vezneciler önünden İBB istikametine kapanacak), Büyük Karaman Caddesi, Kavalalı Sokak Macar Kardeşler istikameti, Dolap Caddesi Horhor Caddesi kesişimi kavşaktan Macar Kardeşler Caddesi istikameti, Horhor Caddesi, Fevzipaşa Caddesi ve Akdeniz Caddesi kesişimi kavşaktan Saraçhane istikameti trafiğe kapatılacak.

Saat 17.00’den sonra alternatif yollar ise Atatürk Bulvarı, Akdeniz Caddesi, Balat Kıyı Yolu, Vatan Caddesi, Bozdoğan Kemeri Caddesi ve Ragıp Gümüşpala Caddesi olarak belirlendi.

Akşam saat 17.00’den program bitimine kadar Atatürk Bulvarı çift taraflı trafiğe kapatılırken, alternatif olarak Taksim istikametinden gelişe nazaran Balat Kıyı Yolu ve Ragıp Gümüşpala Caddesi, kıyıdan gelişe nazaran Vatan ve Millet caddeleri kullanılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.