Okulların son gününde yol durumu: Karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durumu bültenine nazaran, Anadolu Otoyolu‘nun Ankara-Bolu vilayet sınırı-Çamlıdere Kavşağı 18-19. kilometrelerindeki Tatlak Köprüsü’nde 7 Temmuz’a kadar tabliye ve üstyapı tamir çalışmaları yapılacak. Bu nedenle kelam konusu kesimde otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki istikametli ve denetimli sağlanacak.

TEM Otoyolu‘nun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeleri kısmındaki üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle her gün 22.00-06.00 saatlerinde evvel İstanbul istikameti, buradaki çalışmanın bitiminde Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametlerden iki istikametli sürdürülüyor.

Anadolu Otoyolu‘nun Bolu Batı Kavşağı-D100 ayrımı-Bolu Batı Kavşağı ilişki yolunun 0-1. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları hasebiyle temas yolu trafiğe kapatıldı. Bu mevkide ulaşım 29 Haziran’a kadar Bolu Doğu ve Abant kavşaklarından devam edecek.

İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 2-6. kilometrelerinde ekolojik köprü üretim çalışmaları nedeniyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım 31 Temmuz’a kadar öteki istikametten iki taraflı gerçekleştirilecek.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34. kilometrelerinde (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı üretim çalışmaları sebebiyle 17 Temmuz’a kadar 09.00-17.00 saatlerinde ulaşıma denetimli müsaade verilecek.

Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 20-28, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometrelerindeki üretim çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimi sağlanıyor.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 25-32. kilometrelerinde asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli devam ediyor.

Gümüşhane-Bayburt yolunun 7-8. kilometrelerindeki üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sürdürülüyor.

Alaplı-Ereğli-Zonguldak yolunun 5-6. kilometrelerindeki heyelan hasebiyle ulaşım denetimli yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.