Seda Sayan genç kocasına yaranamıyor! Bakın neresini sıkılaştırdı?

35 yaşındaki Çağlar Ökten ile hayatını birleştiren Seda Sayan, yarım kalan Paris cinsini Kurban Bayramı’nda Hollanda’ya giderek tamamladı. 2. balayına çıkan Sayan-Ökten çifti Türkiye’ye dönüş yaptılar. Eşi Çağlar Ökten döner dönmez sahnelere çıkarken, Sayan ise soluğu hoşluk merkezinde aldı. Sedyeye uzanıp görüntü atan Sayan, “Sıkılaşıyorum” notuyla görüntü paylaştı. İşte Seda Sayan’ın bitmeyen hoşluk atılımları.

SAYAN, EŞİYLE BİRLİKTE 2. BALAYINDAN DÖNDÜ

Son vakitlerde yaptığı estetiklere adeta öteki birinde dönüşen 59 yaşındaki Seda Sayan, kendisinden yaşça küçük olan eşi Çağlar Ökten ile bir arada Hollanda’da tatil yaptılar. Bayramdan evvel eşinin Mersinde ki ailesini ziyarete giden Sayan, oradan eşiyle birlikte Hollanda’ya uçtu.

TÜRKİYE’YE DÖNER DÖNMEZ HOŞLUK SALONUNA KOŞTU

Hollanda’da arkadaşlarıyla bir ortaya gelen Sayan, eşi Çağlar Ökten’le bol bol romantik pozlar verip takipçileriyle paylaştı. Paylaşımlarına çok sayıda yorum ve beğeni gelen Sayan, Türkiye dönüşün de ise hoşluk merkezine koştu.

Daha evvel bacaklarını incelten Sayan bu kez göbek ve beli için harekete geçti. O anlarını Instagram hesabından yayınlayan Sayan, “Zayıflıyorum ve sıkılaşıyorum” notuyla paylaştı.

İŞTE SEDA SAYAN’DAN SIKILAŞMA PAYLAŞIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.