Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden yok? Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden ayrıldı?

Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden programda yok? Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden ayrıldı? soruları araştırılıyor. Gündem hakkında konuşulan Söylemezem Olmaz programının büyük bir izleyici kitlesi var. Bugün ekranlarda yer almayan Ebru Şancı hakkında Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden programda yok? Söylemezem Olmaz Ebru Şancı neden ayrıldı? soruları aratıldı.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ EBRU ŞANCI NEDEN PROGRAMDA YOK?

Söylemezsem Olmaz yorumcularından biri olan Ebru Şancı, eşi ile yurtdışı tatiline gittiği için bugün programda yer almıyor. Şancı, İnstagram hesabında seyahatinden kareler paylaşıyor.

EBRU ŞANCI KİMDİR?

Doğum tarihi: 31 Ağustos 1983 (39 yıl yaşında)

İstanbul, Türkiye

Filmler: Ceza

Eşi: Alpaslan Öztürk (e. 2015)

Boy: 1,81 m

16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. 18 yaşında Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu ve tescillenen güzelliğiyle profesyonel kariyerini pekiştirdi. Uzun yıllar New York’ta kariyerini sürdürdükten sonra 2010 yılı sonlarında Türkiye’ye kesin dönüş yaparak model ve oyunculuğun yanı sıra İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

Ebru Şancı, 7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir’de evlendi. Ardından Belçika’da bir şatoda düğün töreni yapıldı.

Eğitim hayatı ve kariyeri

Eğitimini Bahçelievler Anadolu Lisesi, Londra Regent’s College, New York Üniversitesi (Oyunculuk-Drama) bölümleriyle tamamladı. Kariyeri boyunca dünyaca ünlü birçok modacının defilelerinde ve marka yüzü olarak katalog çekimlerinde yer alan Ebru Şancı, FHM Türkiye magazininde ‘100 Sexiest Women In The World’ listesinde yer aldı. Son olarak yer alacağı yeni projeleri için Hollywood yıldızlarının da oyunculuk eğitim aldığı London Academy of Music and Dramatic Art kurumunda eğitim almaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir