Tezler hakikat çıktı… Renée Zellweger’li Bridget Jones 4 geliyor

Kentli, bekar ve 30 yaş üstü bir bayanın aşk, aile ve arkadaşlık alakalarını anlatan birebir isimli kitaptan uyarlanan “Bridget Jones’un Günlüğü” serisi uzun bir ortadan sonra dördüncü sinemayla devam edecek.

Bridget Jones rolüyle ün kazanan ve karakterle özdeşleşen ABD’li aktris Renée Zellweger’in (53) dördüncü sinema için rolüne geri döneceği belirtiliyor.

Sun’da yer alan habere nazaran, takım, proje üzerinde şimdi “gizlice” çalışıyor.

Filmlere nazaran Bridget, altı yıl evvel yayınlanan “Bridget Jones’un Bebeği”nde gebeydi ve babasının kim olduğunu bulmaya çalışıyordu.

Söylentilere nazaran dördüncü sinemanın, kitapların muharriri Helen Fielding (64) tarafından ortaklaşa yazıldığı ve Bridget’in oğluyla annelik kıssasını anlatacağı anlaşılıyor.

YEDİ-SEKİZ YIL SONRASINI ANLATACAK

Bir kaynak, “Son birkaç on yılda Bridget Jones’tan daha başarılı yahut daha tanınan birkaç romantik güldürü oldu.”

“Ancak üretimciler, yanlışsız kıssa mevcut olduğunda diğer bir devam sineması için büyük bir pazar olduğunu her vakit biliyorlardı ve bu, onu anlatmak için gerçek vakit üzere geliyor.”

“Bu sinema beyaz perdeye çıktığında son sinemanın üzerinden yedi ya da sekiz yıl geçmiş olacak ve hayranlar ne olduğunu öğrenmek için can atacaklar. Bu bir İngiliz klasiği” yorumunda bulundu.

2001’de vizyona giren ve çok satan “Bridget Jones’un Günlüğü” kitabından uyarlanan sinemalar, 30’lu yaşlarında aşkı bulmak için çaba eden Bridget’in çok içki ve zincirleme sigara içme çabalarını gösterdiği için sevildi ve gişede neredeyse 1 milyar sterlin hasılat elde etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.